Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy ŻAK

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KOSZALINIE

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KOSZALINIE

Lista sponsorów i partnerów + logo

XV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W KOSZALINIE

 

 

  • Termin: 7-8.11.2019r. – dziewczęta oraz 15-17.11.2019r. – chłopcy
  • Organizatorzy turnieju:
    • Szkoła Podstawowa nr3 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie
    • MKKS ŻAK Koszalin
  • Wiek zawodników:
  • dziewczęta: 11 lat i młodsze (rocznik 2008 i mł.)
  • chłopcy: 11 lat i młodsi (rocznik 2008 i mł.)
  • Miejsce rozgrywania spotkań:
  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. J. Twardowskiego w Koszalinie przy ul. Jabłoniowej 23
  • Osoby odpowiedzialne: Bożena Suszyńska i Dariusz Krajewski
  • Drużyny

            Dziewczęta:                                                    Chłopcy:

 

  1. Grodno (Białoruś) 1. MKS BASKET REGNUM Bydgoszcz
  2. UKS DWÓJKA Rogoźno 2. KANGOO Gorzów Wlkp.
  3. ENEA BASKET Piła 3. KING BC Szczecin
  4. FIDES MKS KUSY Szczecin 4. PGE SPÓJNIA Stargard
  5. KSKK Koszalin 5. Nowy Tomyśl
  6. SP 3 Koszalin             6. SP4 Białogard
  7. MAŁY KOSZ Białogard
  8. MKKS ŻAK Koszalin

 

  • Sponsorzy turnieju:
    • Urząd Miasta w Koszalinie
    • MKKS ŻAK Koszalin
    • Koszaliński Sztab Ratownictwa Medycznego
    • Rodzice uczniów SP3 w Koszalinie
    • GRUPA MOJSIUK
    • MIKROSERWIS
    • DAJAR Sp. z o.o.
    • JERONIMO MARTINS SA
    • AKANT Sp. z o.o.
    • ZETO Sp. z o.o.
    • Kręgielnia MK BOWLING KOSMOS
    • Lodowisko ALASKA Koszalin
    • Park Wodny Koszalin

 

  • Ze względu na obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości drużyny dziewcząt wraz z trenerami wezmą udział w uroczystym śpiewaniu hymnu narodowego wraz ze społecznością uczniowską naszej szkoły na auli w piątek 8.11.2019r.
  • Wszelkich informacji dotyczących turnieju można uzyskać u organizatora:
    • Dariusz Krajewski – tel.: 602-217-220
    • Godz.
      Mecz nr
      Sala SP 3 w Koszalinie ul. Jabłoniowa 23
      PIĄTEK 15.11.2019 r.
      11.00
      1
      MAŁY KOSZ Białogard – MKKS ŻAK Koszalin
      12.00
      2
      KING BC Szczecin – SP4 UKS HERKULES Białogard
      13.00
      3
      KANGOO Gorzów Wlkp. – PGE SPÓJNIA Stargard
      14.00
      4
      Nowy Tomyśl – UKS BASKET REGNUM Bydgoszcz
      15.00 – 16.00
      PRZERWA TECHNICZNA
      16.00
      5
      PGE SPÓJNIA Stargard – MKKS ŻAK Koszalin
      17.00
      6
      Nowy Tomyśl – SP4 UKS HERKULES Białogard
      18.00
      7
      MAŁY KOSZ Białogard – KANGOO Gorzów Wlkp.
      19.00
      8
      UKS BASKET REGNUM Bydgoszcz – KING BC Szczecin
      ok.20.15
      KONKURSY RZUTOWE
      SOBOTA 16.11.2019 r.
      9.00
      9
      KANGOO Gorzów Wlkp. – MKKS ŻAK Koszalin
      10.00
      10
      BASKET REGNUM Bydgoszcz –  SP4 HERKULES Białogard
      11.00
      11
      PGE SPÓJNIA Stargard – MAŁY KOSZ Białogard
      12.00
      12
      KING BC Szczecin –  Nowy Tomyśl
      13.00 – 13.30               
      PRZERWA TECHNICZNA
      14.00
      13
      3A – 4B ………………………………………………………………
      15.00
      14
      4A – 3B ………………………………………………………………
      16.00
      15
      1A – 2B ………………………………………………………………
      17.00
      16
      2A – 1B ………………………………………………………………
      19.00
      MECZ GWIAZD
      NIEDZIELA 17.11.2019r.
      9.00
      17
      4A – 4B ………………………………………………………………
      10.00
      18
      3A – 3B ………………………………………………………………
      11.00
      19
      2A – 2B ………………………………………………………………
      12.00
      20
      1A – 1B ………………………………………………………………
      ok.13.15
      ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

      TERMINARZ SPOTKAŃ – CHŁOPCY

    • TERMINARZ SPOTKAŃ – DZIEWCZĘTA 
      Godz. Mecz nr Sala SP 3 w Koszalinie ul. Jabłoniowa 23
      CZWARTEK 7.11.2019 r.
      10.00 1 Grodno – SP3 Koszalin
      11.00 2 FIDES MKS KUSY Szczecin – KSKK Koszalin
      12.00 3 ENEA BASKET Piła – UKS DWÓJKA Rogoźno
      13.00 4 KSKK Koszalin – SP3  Koszalin
      14.00 5 ENEA BASKET Piła – Grodno
      15.00 6 UKS DWÓJKA Rogoźno – FIDES MKS KUSY  Szczecin
      16.00 – 16.30                     PRZERWA TECHNICZNA
      17.00 7 KSKK Koszalin – Grodno
      18.00 8 ENEA BASKET Piła – FIDES MKS KUSY Szczecin
      19.00 9 SP3 Koszalin – UKS DWÓJKA Rogoźno
      ok. 20.15 KONKURSY RZUTOWE
      PIĄTEK 8.11.2019 r.
      9.00 10 SP3 Koszalin – FIDES MKS KUSY  Szczecin
      10.00 11 Grodno – UKS DWÓJKA Rogoźno
      ok. 11.11   Ogólnopolskie śpiewanie hymnu
      11.30 12 ENEA BASKET Piła – KSKK Koszalin
      12.30 13 FIDES MKS KUSY  Szczecin – Grodno
      13.30 14 ENEA BASKET Piła – SP3 Koszalin
      14.30 15 UKS DWÓJKA Rogoźno – KSKK Koszalin
      ok.15.45 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

       

       

       

      XV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINIKOSZYKÓWKI

      DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

      O PUCHAR DYREKTORA SP3 W KOSZALINIE

      7-8 listopada 2019 r. – dziewczęta oraz 15-17.11.2019r. – chłopcy

                                                                         

                                       Dziewczęta

      1. GRODNO
      2. UKS DWÓJKA Rogoźno
      3. ENEA BASKET Piła
      4. FIDES MKS KUSY Szczecin
      5. KSKK Koszalin
      6. SP 3 Koszalin

                                   

                                                    Chłopcy

      1. MKS BASKET REGNUM Bydgoszcz
      2. KANGOO Gorzów Wlkp.
      3. KING BC Szczecin
      4. PGE SPÓJNIA Stargard
      5. Nowy Tomyśl
      6. SP 4 HERKULES Białogard
      7. MAŁY KOSZ Białogard
      • MKKS ŻAK Koszalin