Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy ŻAK

XII Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3

XII Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3

XII Turniej Minikoszykówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3

Link do zdjęć

DZIEWCZĘTA:

I m-ce – KSKK Koszalin                   trener: Cezary Tudruj i Michał Sugier     

II m-ce – SP nr 10 Koszalin               trener: Helena Pacynko

III m-ce – SP nr 3 Koszalin               trener: Dariusz Krajewski

IV m-ce – MAŁY KOSZ Białogard    trener: Mariusz Widz   

V m-ce – SP nr 3 II Koszalin 07         trener: Dariusz Krajewski               

 

Wyróżnienie MVP DRUŻYNY otrzymują:

Dziewczęta

  • MAŁY KOSZ Białogard – Zuzanna Dzierżęga
  • SP10 Koszalin – Julia Ryfun
  • KSKK Koszalin              – Oliwia Przygodzka
  • SP3 I Koszalin               – Emilia Kilian
  • SP3 II Koszalin – Zofia Wilman

Do pierwszej „5” turnieju wśród dziewcząt wybrane zostały:

  • Weronika Róg             – KSKK Koszalin
  • Julia Kasprzak             – SP 10 Koszalin
  • Oliwia Siepielewska             – SP 10 Koszalin
  • Anna Tartas                             – SP 3 I Koszalin
  • Alicja Głowacka – MAŁY KOSZ Białogard

 

Król strzelców turnieju

Dz.: Oliwia Mańkowska                  – SP 3 I Koszalin                    –  40 pkt w 4 meczach czyli 10 pkt/mecz

 

Nagroda MVP turnieju dla najwszechstronniejszego zawodnika:

  • MVP dz.: Konstancja Zdanowicz – KSKK Koszalin

 

NAGRODA  SPECJALNA DLA NAJLEPSZEJ DRUŻYNY :                   

  • I miejsce

– dziewcząt –  KSKK Koszalin                – zaproszenie do  FLY PARK

  • II miejsce
    • dziewcząt – SP 10 Koszalin – zaproszenie do kręgielni MK BOWLING
  • III miejsce

– dziewcząt – SP 3 I Koszalin                  – zaproszenie do ADRIA SQUASH Koszalin

  • IV miejsce

– dziewcząt –  MAŁY KOSZ Białogard       – zaproszenie na LODOWISKO ALASKA

 

TABELA WYNIKÓW DZIEWCZĄT

 

KSKK Koszalin MAŁY KOSZ Białogard SP 10 Koszalin SP 3 ISMOK Koszalin SP3 II SMOK Koszalin PUNKTY MIEJSCE
KSKK Koszalin X 52:8 27:19 47:14 35:2 8 I
MAŁY KOSZ Białogard 8:52 X 3:50 10:33 51:12 5 IV
SP 10 Koszalin 19:27 50:3 X 38:16 72:10 7 II
SP 3 I Koszalin 14:47 33:10 16:38 X 78:6 6 III
SP3 II Koszalin 2:35 12:51 10:72 6:78 X 4 V

 

2pkt – zwycięstwo

1pkt – przegrana