Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy ŻAK

Wyniki w koszykówce

Wyniki w koszykówce

Żaczki U12M (rocznik 2006 i młodsi)

 

Grupa A

Wynik II kolejki:

  1. Wilki Morskie Szczecin – King BC I 20:0 v.o.

 

Grupa B

Wyniki II kolejki:

  1. Kotwica 50 Kołobrzeg – Emet Basket Szczecinek 65:48
  2. Basket Koszalin – Żak Koszalin 30:83

 

Młodzicy U13M (rocznik 2005 i młodsi)

Wyniki V kolejki:

  1. MOS Spójnia Stargard – Basket Koszalin 24:68
  2. King BC II Szczecin – King BC I Szczecin 29.12
  3. Żak Koszalin – Kotwica 50 Kołobrzeg            111:34

pauza – Wilki Morskie Szczecin

W informacji nr 12 był błędny wynik meczu, prawidłowy 10. King BC II Szczecin – Kotwica 50 Kołobrzeg 59:69 (gospodarzem był King BC II Szczecin).

 

Tabela

1 Żak Koszalin 4 4 0 8 417 138 279
2 Basket Koszalin 4 4 0 8 306 183 123
3 Wilki Morskie 4 2 2 6 298 244 54
4 MOS Spójnia Stargard 4 2 2 6 199 208 -9
5 Kotwica 50 Kołobrzeg 5 1 4 6 197 408 -211
6 King BC II Szczecin 3 0 3 3 101 305 -204
7 King BC I Szczecin 2 0 2 2 104 136 -32

 

Młodzicy U14M (rocznik 2004 i młodsi)

Wyniki IX kolejki:

  1. Basket Koszalin – King BC Szczecin 20.12
  2. Żak Koszalin – Kotwica 50 Kołobrzeg 78:72
  3. Wilki Morskie SP35 Szczecin– Wilki Morskie SP16 Szczecin 16.02.2018

pauza – Spójnia Stargard

 

                                                                      Tabela                                    

1 Basket Koszalin 7 6 1 13 601 410 191
2 Wilki Morskie SP16 Szczecin 6 6 0 12 537 258 279
3 Kotwica 50 Kołobrzeg 8 4 4 12 524 513 11
4 Żak Koszalin 8 4 4 12 602 594 8
5 Wilki Morskie SP35 Szczecin 7 4 3 11 501 431 70
6 Spójnia Stargard 7 1 6 8 326 529 -203
7 King BC Szczecin 7 0 7 7 318 674 -356

 

Kadeci U16M (rocznik 2002 i młodsi)

Wyniki X kolejki:

  1. Wilki Morskie II Szczecin – Spójnia I Stargard 19.12
  2. Wilki Morskie I Szczecin – Spójnia II Stargard 127:34
  3. Wilki Morskie Bombardier Szczecin – Żak Koszalin            30:122
  4. Kotwica 50 Kołobrzeg – Basket Koszalin 53:70

 

Tabela

1 Żak Koszalin 10 8 2 18 843 517 326
2 Basket Koszalin 10 8 2 18 853 577 276
3 Spójnia I Stargard 8 8 0 16 750 420 330
4 Wilki Morskie I Szczecin 10 4 6 14 817 678 139
5 Wilki Morskie II Szczecin 9 5 4 14 652 545 107
6 Kotwica 50 Kołobrzeg 10 2 8 12 470 763 -293
7 Spójnia II Stargard 10 2 8 12 443 829 -386
8 Wilki Morskie Bombardier Szczecin 9 1 8 10 403 902 -499

 

Juniorzy starsi U20M (rocznik 1998 i młodsi)

 

Zaległy:

  1. Spójnia II Pro Car Stargard – King BC Szczecin 58:115

 

Tabela końcowa

1 King BC Szczecin 10 9 1 19 1126 660 466
2 Żak Koszalin 10 7 3 17 850 734 116
3 Spójnia I Stargard 10 7 3 17 774 682 92
4 Wilki Morskie Szczecin 10 4 6 14 661 795 -134
5 Spójnia II Pro Car Stargard 10 3 7 13 686 815 -129
6 Wilki Morskie Bombardier Szczecin 10 0 10 10 613 1024 -411

 

Strefa juniorzy starsi U20M

 

Rozpoczęły się rozgrywki strefowe o awans do ćwierćfinałów i półfinałów MP. Dwa zespoły z województwa wielkopolskiego i trzy zespoły z województwa zachodniopomorskiego  rozgrywają mecz i rewanż z zaliczeniem spotkań z rozgrywek wojewódzkich. Zwycięzca rozgrywek strefowych kwalifikuje się do półfinałów MP, a drugi, trzeci i czwarty zespół do ćwierćfinałów MP.

Wyniki spotkań w województwach:

Żak Koszalin – Spójnia Stargard                     57:60 i   84:72

KING BC Szczecin – Żak Koszalin                91:79 i 111:70

KING BC Szczecin – Spójnia Stargard         103:79 i   78:81

Biofarm Poznań – MKK Gniezno                 106:44 i 117:65

Biofarm Poznań – Stal Ostrów Wlkp.             81:53 i   97:48

Stal Ostrów Wlkp. – MKK Gniezno               85:61 i   84:95

 

Wyniki I rundy rozgrywek strefowych:

KING BC Szczecin – KS STAL Ostrów Wlkp.      93:80

MKKS ŻAK Koszalin – MKK Gniezno                  74:86

KS SPÓJNIA Stargard – BIOFARM Poznań          56:99

 

KING             BC Szczecin –            BIOFARM  Poznań               97:101

MKKS ŻAK Koszalin – KS STAL Ostrów Wlkp.  65:81

KS SPÓJNIA Stargard – MKK Gniezno                 86:98

 

KING BC Szczecin –            MKK Gniezno                       96:104

MKKS ŻAK Koszalin – BIOFARM Poznań           70:126

KS SPÓJNIA Stargard – KS STAL Ostrów Wlkp. 52:68

 

Tabela po I rundzie

1 Biofarm BJ Poznań 7 7 0 14 727 433 294
2 King BC Szczecin 7 4 3 11 669 594 75
3 MKK Gniezno 7 4 3 11 553 648 -95
4 Stal Ostrów Wlkp. 7 3 4 10 499 544 -45
5 KS Spójnia Stargard 7 2 5 9 486 587 -101
6 MKKS Żak Koszalin 7 1 6 8 499 627 -128

 

3LM

 

Wynik z III kolejki:

  1. Kotwica 50 Kołobrzeg – Ogniwo Szczecin 52:111

 

Tabela

1 King BC Szczecin 3 3 0 6 235 152 83
2 Ogniwo Szczecin 2 2 0 4 221 134 87
3 Żak Koszalin 2 0 2 2 157 215 -58
4 Kotwica 50 Kołobrzeg 3 0 3 2 129 241 -112