Międzyszkolny Koszaliński Klub Sportowy ŻAK

Towarzyski Trójmecz klas IV

Towarzyski Trójmecz klas IV

Towarzyski Trójmecz klas IV

W sobotę 9.04.2016r. w Zespole Szkół nr 11 w Koszalinie odbył się Towarzyski Trójmecz chłopców klas IV. Do trójmeczu przystąpiły drużyny:
MAŁY KOSZ Białogard
SP17 ŻAK Koszalin
SP3 ŻAK Koszalin (klasa IVa-sportowa)
Miejscem rozgrywek była hala SP3 Koszalin, sędziami boiskowymi zgodzili się być uczniowie gimnazjum nr 3, koszykarze MKKS ŻAK Koszalin: Maciej Karwecki oraz Kacper Jankowski. Sędziami „stolikowymi” były: Julia Sitko oraz Aleksandra Smoła. Do pomocy w pracy sędziów przyszły: Marysia Lewandowska, Martyna Kadylak oraz Weronika Kot. Na „balkonie” obecni byli rodzice chłopców z drużyn gości oraz w najliczniejszej grupie nasi rodzice, za co serdecznie dziękuję. W poszczególnych meczach widać było bardzo duże zaangażowanie i poświęcenie ze strony zawodników. Posiadanie piłki zmieniało się bardzo często a wyniki meczów tylko w jednym przypadku były jednostronne. W pozostałych dwóch wynik rozstrzygał się w ostatnich minutach ostatniej czwartej kwarty. Ostateczne wyniki spotkań:
SP3 – SP 17 – 61:43
SP17 – Białogard – 57:47
SP3 – Białogard – 55:22
I miejsce – SP3 ŻAK Koszalin – trener: Dariusz Krajewski
II miejsce – SP 17 ŻAK Koszalin – trener: Andrzej Lisztwan
III miejsce – MAŁY KOSZ Białogard – trener: Mariusz Widz
W związku z tym, że trójmecz miał charakter towarzyski organizator nie przyznawał nagród i wyróżnień. Cieszy fakt, iż tak wielu młodych chłopców pokazało dzisiaj swoje umiejętności i charakter.
Kolejny trójmecz tych drużyn planowany jest w Kołobrzegu. Do zobaczenia
Oto galeria zdjęć (chłopcy biegali tak szybko, że aparat nie nadążał z ostrością):
Organizator
Dariusz Krajewski